Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Białystok: Fotografia w social mediach – warsztaty dla uczestników OHP

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku zorganizowało I cykl warsztatu „Fotografia w social mediach – zdjęcia smartfonem”. W zajęciach brali udział uczestnicy i absolwenci OHP z Hufca Pracy w Białymstoku.

Dziesięcioosobowa grupa młodzieży pod opieką influencerki zwanej na Instagramie „Buuba_pl” Agnieszki Dzieniszewskiej zapoznawała się, jak robić efektowne zdjęcia korzystając tylko z telefonu. Prowadząca przybliżyła możliwości, jakie oferują smartfony, począwszy od naciśnięcia przycisku poprzez obróbkę zdjęć. Przedstawiła również w jaki sposób wykorzystać potencjał social mediów do budowania swojego wizerunku w rozwijaniu kariery zawodowej.

Podczas warsztatów prowadząca poruszyła zjawisko hejtu – dlaczego warto zastanawiać się kilka razy zanim wrzucimy coś do sieci.          

Uczestnicy zajęć z zainteresowaniem słuchali wykładu, jak również bardzo aktywnie robili zdjęcia z wykorzystaniem wskazówek „Buuby_pl”.

Kolejny warsztat z tego cyklu już za tydzień!

 

Autor tekstu: Ilona Sławińska – specjalista ds. programów–stażysta – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku

Autor zdjęć: Katarzyna Chomicka – specjalista ds. rozwoju zawodowego–stażysta – Centrum Edukacji   i Pracy Młodzieży w Białymstoku; uczestnicy warsztatów pod nadzorem prowadzącej

 

Zdjęcie nr 1 – 6: Pamiątkowe zdjęcia z warsztatów

 

 

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron