Wydawca treści
Białystok: Obok mnie
30 maja 2022 r. w Hufcu Pracy w Białymstoku został rozstrzygnięty lokalny etap wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Obok mnie”.
Głównym celem konkursu było zaprezentowanie wizualnej wrażliwości młodzieży na otaczającą ją rzeczywistość poprzez rozwijanie spostrzegawczości i kreatywności uczestników, a co za tym idzie – rozbudzenie wrażliwości estetycznej.
Konkurs był propozycją udokumentowania otaczającego nas świata: pięknych miejsc, widoków przyrodniczych oraz ciekawej architektury. Zadanie zachęciło uczestników Hufca do wycieczek, spacerów z rodziną i przyjaciółmi.
Prace hufcowych fotografów zostały zaprezentowane w galerii na Facebooku HP oraz przekazane na etap wojewódzki.
Autor tekstu: Katarzyna Kruszewska – wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku
Autor zdjęć: uczestnicy Hufca Pracy w Białymstoku



Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026
-
Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy w Gdańsku
17.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r. - woj. podkarpackie
16.06.2026
-
Giełda Pracy w Braniewie - 18.06.2026 r.
15.06.2026



