Wydawca treści
Białystok: realizacja kursu zawodowego „Barman-Blender”
W dniach 21 – 23.06.2022 r. młodzież (w tym absolwenci OHP) z Hufca Pracy w Białymstoku oraz Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie realizowała kurs zawodowy „Barman-Blender”.
Organizatorem szkolenia było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku. Podczas szkolenia uczestnicy poznali m.in. cechy dobrego barmana, sprzęt jaki wykorzystuje w swojej codziennej pracy, rodzaje alkoholi i ich pochodzenie.
Młodzież podczas warsztatów poznała też podstawy psychologii gości lokali gastronomicznych, zasady postępowania w trudnych sytuacjach. Po opanowaniu wiedzy teoretycznej uczestnicy poznali praktyczne techniki miksowania i dekoracji napojów alkoholowych. Uczestnicy zakończyli kurs zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.
Po ukończeniu kursu młodzież zdała egzamin teoretyczny i otrzymała zaświadczenia potwierdzające nabyte umiejętności.
Realizacja kursu miała pomóc młodym ludziom nabyć oraz rozszerzyć kwalifikacje zawodowe odpowiadające realiom dzisiejszego rynku pracy, a w końcowym efekcie przyczynić się do znalezienia zatrudnienia.
Autor tekstu: Katarzyna Chomicka - specjalista ds. rozwoju zawodowego - stażysta Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku
Autorzy zdjęć: Jakub Rusanowski – prowadzący zajęcia, Katarzyna Chomicka - specjalista ds. rozwoju zawodowego - stażysta Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku
Zdjęcia nr 1-4: Młodzież podczas realizacji kursu zawodowego „Barman-Blender”




Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Lato z OHP 2026 r.- woj.warmińsko-mazurskim
24.06.2026
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026
-
Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy w Gdańsku
17.06.2026



