Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Białystok: Rozstrzygnięto Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową 2023

W siedzibie Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP wybrano najpiękniejsze kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczestników, które będą reprezentowały województwo na centralnym etapie konkursu organizowanego przez KG OHP wspólnie z Duszpasterstwem OHP.

Komisja jednogłośnie postanowiła przyznać I miejsce Magdzie Mioduszewskiej z Hufca Pracy w Łomży za wykonaną techniką quillingu interpretację Świętej Rodziny. Z uwagi na wysoki poziom prac przyznano dwa II-gie miejsca - Martynie Rogowskiej z Hufca Pracy w Suwałkach oraz Małgorzacie Sternik z Hufca Pracy w Zambrowie, a dwa równorzędne III-cie lokaty przypadły Dominice Rutkowskiej z Hufca Pracy w Grajewie oraz Michałowi Biszewskiemu z Hufca Pracy w  Zambrowie.

Wyróżniono kartki następujących autorów: Karoliny Krawcewicz z Hufca Pracy w Augustowie, Jolanty Uchan i Justyny Szostak z Hufca Pracy w Suwałkach, Macieja Klimczuka i Mirosławy Martens z OSiW OHP w Wasilkowie, Klaudii Dąbrowskiej, Oliwii Głębockiej i Nikoli Pisarskiej z Hufca Pracy w Zambrowie oraz Julii Jankowskiej z Hufca Pracy w Białymstoku.

Pozostałe prace zostaną przesłane jako pocztówki świąteczne do instytucji oraz osób współpracujących z Podlaską komendą.

 

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Klimuk - st. sp. ds. wychowania, kultury i sportu PWK OHP

 

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron