Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Białystok: Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną

1 marca w siedzibie Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP wybrano najpiękniejsze kartki wielkanocne, które będą reprezentowały województwo na centralnym etapie konkursu organizowanego przez Komendę Główną OHP wraz z Duszpasterstwem OHP.

Komisja pod przewodnictwem Duszpasterza Wojewódzkiego ks. Adama Anuszkiewicza postanowiła przyznać I miejsce Gabrieli Chańko z Hufca Pracy w Białymstoku. Wysoki poziom prac zaowocował dwoma drugorzędnymi miejscami II. Przypadły one Karolinie Dźwilewskiej z Hufca Pracy w Augustowie oraz Nikoli Saniewskiej z Hufca Pracy w Łomży. Podobnie było z miejscem III, którym podzieliły się Paulina Głębocka z Hufca Pracy w Zambrowie oraz Magdalena Mioduszewska z Hufca Pracy w Łomży.

Wyróżniono kartki następujących autorów: Maksymiliana Stepki z Hufca Pracy w Augustowie, Pauliny Kuligowskiej, Natalii Bagińskiej, Zuzanny Gutowskiej oraz Anny Parzych z Hufca Pracy w Grajewie, Wiktorii Fiećko z Hufca Pracy w Suwałkach, Wiktorii Włodkowskiej, Katarzyny Wasik oraz Tomasza Biały z Hufca Pracy w Łomży, Patrycji Sokołowskiej z OSiW w Wasilkowie oraz Gabrieli Krawiel z Hufca Pracy w Białymstoku.

Pozostałe prace, zostaną przesłane jako pocztówki świąteczne do instytucji oraz osób współpracujących z Podlaską WK OHP.

 

Autor tekstu: Magdalena Klimuk – st. sp. ds. wychowania, kultury i sportu PWK OHP
Autor zdjęć: Ewelina Czarkowska – ref. ds. kształcenia i programów edukacyjnych PWK OHP

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron