Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży z Jeleniej Góry na Targach Pracy

Dnia 30.11.2022r. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Jeleniej Górze uczestniczyło w Targach Pracy, których organizatorem były: Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych oraz Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze.

W Targach wzięło udział ok. 30 pracodawców z terenu powiatu karkonoskiego. Targi otworzył Prezydent miasta Jeleniej Góry p. Jerzy Łużniak oraz p. Prorektor dr Beata Telążka, prof. KANS, którzy wspólnie przywitali zaproszonych gości.  

Przedsięwzięcie cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno wśród młodzieży/studentów jak i osób bezrobotnych. Była to doskonała okazja do zapoznania się z zaprezentowanymi ofertami pracy oraz z oczekiwaniami i wymaganiami, jakie stawiają przed potencjalnymi kandydatami do pracy lokalni pracodawcy. Można było też zapoznać się ze specyfiką konkretnych zawodów.

Wszyscy zainteresowani mogli też porozmawiać z doradcami zawodowymi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Jeleniej Góry. Przedstawiciele CEiPM OHP prowadzili także akcję informacyjno-promocyjną sieci i usługi  EURES oraz ECAM. Uczestnicy targów (wystawcy, odwiedzający) korzystali z naszych materiałów informacyjnych i zostali zaproszeni do odwiedzenia naszej jednostki.

 

Autor tekstu: Dorota Szukiel, Renata Bech - doradcy zawodowi MCIZ Jelenia Góra

Autor zdjęć: Dorota Szukiel

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron