Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Czas wspólnych wspomnień

W ostatnim tygodniu przemkowski Hufiec Pracy odwiedzili jego Absolwenci. Z uwagi na panujące obostrzenia związane z pandemią Covid-19, spotkania odbywały w się w małych grupkach z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Były to dni wspomnień i rozmów o „starych, dobrych czasach” kiedy to obecni absolwenci byli jeszcze uczestnikami OHP. Podczas swobodnych rozmów młodzież dzieliła się swoimi doświadczeniami zawodowymi. Absolwenci chętnie opowiadali również o swojej obecnej sytuacji zawodowej i osobistej.

Rozmowy toczyły się w sympatycznej atmosferze. Byli uczestnicy chętnie przeglądali kronikę Hufca oraz wspominali miłe chwile spędzone w naszej jednostce.
Dużo naszych byłych uczestników  wyjechało za granicę do pracy, zmieniło miejsce zamieszkania.

Na spotkaniach panowała miła i przyjazna atmosfera. Czas w tak miłym gronie mijał bardzo szybko. Wspólne oglądanie zdjęć i filmików z minionych lat przedstawionych w formie prezentacji było bardzo ważnym elementem spotkania.

Nasi absolwenci uzyskali informacje odnośnie ofert jakie Hufiec Pracy ma do zaproponowania. Wszystkim naszym absolwentom życzymy realizacji marzeń i sukcesów w dalszej drodze.


Mamy nadzieję że już niedługo będziemy mogli się spotkać w większym gronie.

 

 

Autor tekstu: Danuta Ługowik - wychowawca 1-13 HP Przemków

Autor zdjęcia:  Małgorzata Basałyga  – st. wychowawca 1-13 HP Przemków

 

Zdjęcie nr 1, 2: Absolwenci podczas odwiedzin w Hufcu Pracy w Przemkowie

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron