Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w Pruszczu Gdańskim

Dnia 7 października w Zespole Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim odbył się Dzień Otwarty Funduszy Europejskich.

Organizatorem wydarzenia byli pracownicy Młodzieżowego Centrum Kariery w Pruszczu Gdańskim wraz ze specjalistą ds. rozwoju zawodowego/doradcą EURES z Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Podczas spotkania uczniowie mogli skorzystać w punkcie informacyjnym EURES z konsultacji indywidualnych na temat metod aktywnego i bezpiecznego poszukiwania pracy prowadzonych przez pośrednika pracy, doradcę zawodowego/asystenta EURES oraz specjalistę ds. rozwoju zawodowego/doradcę EURES. Młodzież miała również możliwość wykazania się swoją wiedzą na temat Unii Europejskiej podczas testu wiedzy z nagrodami. Ponadto uczniowie uczestniczyli w grze planszowej Quiz o Europie.

Celem Dni Otwartych Funduszy Europejskich było propagowanie wiedzy na temat funduszy europejskich, dzięki którym realizowane są różne inwestycje i inne działania w ramach polityki społecznej oraz promocja działań OHP.

 

Autorki tekstu i zdjęć: Iwona Sabała – doradca zawodowy/Asystent EURES, Stanisława Grzelczak – pośrednik pracy z MCK Pruszcz Gdański

 

Zdjęcie nr 1: Młodzież ZSOiO w Pruszczu Gdańskim podczas gry Quiz o Europie

 

Zdjęcie nr 2: Doradca zawodowy  wręczający nagrodę za udział w konkursie

 

Zdjęcie nr 3: Pośrednik pracy wręczający nagrodę za udział w konkursie

 

Zdjęcie nr 4: Młodzież ZSOiO w Pruszczu Gdańskim podczas gry Quiz o Europie

 

Zdjęcie nr 5: Młodzież ZSOiO w Pruszczu Gdańskim podczas testu na temat Unii Europejskiej

 

Zdjęcie nr 6: Młodzież ZSOiO w Pruszczu Gdańskim podczas Dni otwartych Funduszy Europejskich


Widok zawartości stron Widok zawartości stron