Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Egzaminy próbne w Wasilkowie

W dniach 2 i 4 czerwca 2020 r. w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie odbyły się próbne egzaminy pisemne potwierdzające kwalifikacje w zawodzie kucharz oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Do egzaminu przystąpili uczniowie klasy III Szkoły Branżowej. Z uwagi na obecną sytuację pandemii uczestnicy mieli możliwość rozwiązania testu online. Wszyscy jednak, zdecydowali się na przyjazd do Ośrodka oraz formę pisemną. Takie rozwiązanie pozwoliło poczuć atmosferę egzaminu i zapoznać się z procedurami dotyczącymi zarówno samego egzaminu, jak i panującego reżimu sanitarnego.

Co najważniejsze była to okazja żeby sprawdzić poziom swojego przygotowania. Młodzież otrzymała test z kartą odpowiedzi, który musiała wypełnić  w określonym czasie. Pozytywny wynik to minimum 50 % właściwych odpowiedzi.

Wyniki testu zostały indywidualnie omówione z instruktorami szkolenia zawodowego. Teraz pozostało tylko uzupełnić odsłonięte braki, powtórzyć materiał i z pozytywnym nastawieniem czekać na egzamin. Uczniom klas trzecich życzymy powodzenia.

 

Autor tekstu/zdjęć: Anna Łukaszuk – kierownik warsztatów szkoleniowych w OSiW OHP w Wasilkowie

                                                                 

Uczestnicy kl. III o profilu kucharz w trakcie rozwiązywania testów

 

Uczestnik kl. III o profilu monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie w trakcie rozwiązywania testu

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron