Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Egzaminy zawodowe zdane!

Dotarły drogą pocztową do Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Zakończył się czas egzaminów dla tych uczestników, którzy ukończyli naukę w szkole branżowej I stopnia w ubiegłym roku szkolnym.

Duma rozpiera wszystkich, ponieważ  7 uczestników OSiW w Wasilkowie, którzy przystąpili do egzaminu w tej formule – stanęło na wysokości zadania i  zdało egzamin!  4 kucharzy i 3 monterów zabudów i robót wykończeniowych w budownictwie pozytywnie zaliczyli egzamin – część praktyczną i teoretyczną.

Wyzwanie nie było wcale łatwe, ponieważ po raz pierwszy uczniowie zdawali egzaminy przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Łomży, a nie jak dotychczas przed Cechem Rzemiosł.

Wielkie słowa uznania należą się instruktorom, którzy mimo trwania pandemii organizowali – w reżimie sanitarnym- konsultacje dla klas III, rozwiązywali wspólnie testy i do znudzenia „przerabiali” zadania praktyczne.

Osobiście dyplom odebrał kucharz Adrian Jegorowz rąk Lili Wojtach – instruktora zawodu kucharz oraz Beaty Bratumił – Z-cy Kierownika placówki.

Dumna kadra i pozostali uczestnicy życzą dalszego powodzenia w realizacji kolejnych zawodowych marzeń.

 

Autor tekstu: Małgorzata Jarczewska - kierownik OSiW OHP w Wasilkowie

Autor zdjęć: Lila Wojtach, Beata Bratumił

 

Zdjęcie nr 1, 2, 3 – Absolwent odbiera dyplom


Widok zawartości stron Widok zawartości stron