Wydawca treści
Ferie w Hufcu Pracy 1-34 Ziębice
Wszystko, co dobre szybko się kończy. I tak minęły ferie w Hufcu Pracy Ziębice.
Oferta zajęć była bardzo różnorodna. Zorganizowano atrakcje takie jak: wyjazd do Aquaparku we Wrocławiu, wyjazdy na lodowisko do Świdnicy.
Ponadto na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich odbywały się zajęcia sportowe, w których uczestnicy hufca chętnie brali udział. Był to: Turniej Siatkówki, Turniej Badmintona, Turniej Tenisa Stołowego.
W trakcie trwania ferii zorganizowano także spotkania, w trakcie, których grano w gry planszowe oraz rozwiązywano rebusy.
Uczestnicy chętnie przyszli także na spotkanie integracyjne, które odbyło się na zakończenie ferii.
Autor: Klaudia Kaczorowska - wychowawca HP Ziębice



Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026
-
Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy w Gdańsku
17.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r. - woj. podkarpackie
16.06.2026
-
Giełda Pracy w Braniewie - 18.06.2026 r.
15.06.2026



