Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Ferie w Hufcu Pracy w Przemkowie

Podczas tegorocznych zimowych ferii młodzież z 1-13 HP Przemków w pierwszym tygodniu w ramach akcji „Ferie z OHP” wybrała się razem z kadrą hufca na lodowisko i kręgielnię.

Sportowe ferie z przemkowskim Hufcem Pracy to już tradycja. Co roku wybieramy się do Głogowa i Polkowic, aby na wesoło spędzić czas. Młodzież bardzo lubi tę formę wypoczynku, gdyż pomimo braku śniegu za oknem może choć przez chwilę poczuć zimowy klimat. Zabawa na lodowisku to także wspaniały sposób na zaprezentowanie młodzieży form spędzania czasu wolnego.

Zabawa na kręgielni to czas rywalizacji. Młodzież zgodnie z zasadami gry walczyła o tytuł zwycięzcy bowlingu.                                                                        

W drugiej połowie ferii uczestnicy hufca spotkali się,  aby wspólnie spędzić czas przy grach planszowych. W trakcie zabaw towarzyszyło im wiele emocji. Raz ktoś wygrywał, raz przegrywał. Oczywiście wszystko odbyło się zgodnie z zasadami fair play. Dużą popularnością cieszyły się Eurobusiness, Mistakos, Dziesiątka. Większość z gier wymagała logicznego myślenia. Dzięki grom planszowym młodzież nauczyła się bardzo cennej lekcji mówiącej o tym, że nie liczy się wygrana, lecz dobra zabawa.

Mamy nadzieję, iż naładowaliśmy akumulatory naszych wychowanków na kolejne dni nauki i pracy.

 

Autor: Emilia Kwaśniewska  - wychowawca 1-13 HP Przemków

Młodzież podczas Ferii z OHP


Widok zawartości stron Widok zawartości stron