Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Ferie w kinie

W dniu 14 lutego 2020 r. uczestnicy koszalińskiego hufca w ramach zimowego wypoczynku wzięli udział w seansie filmowym.

Wybrali się do kina „Kryterium” na film pt. „Doktor Dolittle”, co okazało się dobrą odskocznią od szarej rzeczywistości.

Świat egzotycznych zwierząt został pokazany w cudowny, radosny sposób, a postać doktora Dolittle to prawdziwa osobowość i pasjonat życia zwierząt. Dodatkowo Doktor zna mowę zwierząt, co jest okazją do śmiesznych sytuacji, których w filmie nie brakuje. Historia przybliżyła młodzieży życie w XIX wiecznej Anglii, zostało to zrobione w bardzo przystępny sposób.

Nie zabrakło bajecznych krajobrazów, morskich przygód i niebezpiecznych akcji. Ale jak to w bajce finał okazał się pozytywny. Młodzież z dużym entuzjazmem przeniosła się w bajeczne klimaty i żywo reagowała na przedstawioną historię. Film wniósł dużą porcję radości i optymizmu w serca naszych uczestników. Z okazji tego, że w dniu seansu przypadały Walentynki młodzież otrzymała od kadry słodki upominek.

Wizyta w kinie to początek zimowych atrakcji, kolejne zaplanowane dla uczestników HP 16-8 w Koszalinie to wizyty na basenie i lodowisku.

 

Autor tekstu: komendant HP Joanna Cybulska

Autor zdjęć: st. wychowawca Monika Nnaka

 

Plakat promujący film Doktor Dolittle

Uczestnicy w kinie


Widok zawartości stron Widok zawartości stron