Wydawca treści
Ferie z OSiW OHP w Barlinku
Młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Barlinku aktywnie zakończyła zimowy wypoczynek.
Kadra Ośrodka przygotowała dla swoich podopiecznych ciekawe formy spędzania czasu wolnego. Na terenie Ośrodka odbywały się zajęcia o charakterze sportowo-rekreacyjnym oraz warsztaty teatralne.
Uczestnicy wzięli udział w rozgrywkach sportowych m.in. zawodach w tenisie stołowym, cymbergaja, turnieju bilarda oraz zajęciach treningu siłowego.
Na warsztatach teatralnych prowadzonych przez młodzież z zaprzyjaźnionego lokalnego teatru „Wiatrak”, uczestnicy wzięli udział w zajęciach integracyjnych, ćwiczeniach emisji głosu oraz poznali podstawowe techniki pracy aktora.
Wychowankowie chętnie uczestniczyli we wspólnych dyskusjach na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego, przyczyn i konsekwencji zażywania środków odurzających. Dzięki prowadzonym przez Ośrodek działaniom młodzież miała możliwość kreatywnie i aktywnie spędzać swój czas wolny. Pozytywne opinie uczestników przedsięwzięcia zachęcają do organizowania tego typu wypoczynku w przyszłości.
Autor tekstu: Magdalena Horla - pedagog OSiW OHP Barlinek
Autor zdjęć: Magdalena Horla - pedagog OSiW OHP Barlinek
Młodzież z OSiW OHP Barlinek podczas warsztatów teatralnych


Młodzież podczas zajęć treningu siłowego

Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026
-
Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy w Gdańsku
17.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r. - woj. podkarpackie
16.06.2026
-
Giełda Pracy w Braniewie - 18.06.2026 r.
15.06.2026



