Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Ferie zimowe na Warmii i Mazurach

Szukasz pracy na ferie? Chcesz aktywnie spędzić czas? Jak co roku specjaliści OHP na Warmii i Mazurach przygotowali dla Ciebie szereg ciekawych inicjatyw.

Jakie kompetencje rozwijać, żeby połączyć pracę z pasją? W jakie umiejętności warto inwestować? Jaka ścieżka edukacyjna i zawodowa będzie zgodna z Twoimi predyspozycjami? Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Weź udział w warsztatach z zakresu rozwoju osobistego, konsultacjach indywidualnych z pośrednikiem pracy i doradcą zawodowym lub skorzystaj z ofert pracy krótkoterminowej.

Zapomnij o feriach przed telewizorem. Z nami nie będziesz się nudził! 

Zajęcia prowadzone przez doradców zawodowych OHP odbiegają od typowego nauczania proponowanego w szkole. Poprzez gry, zabawy, prezentacje multimedialne nauczysz się np. podstaw zakładania własnej firmy, technik autoprezentacji, nowoczesnych metod poszukiwania pracy. Co więcej, specjalnie przygotowane ćwiczenia w dużym stopniu zwiększają poziom Twojej kreatywności i samodzielności w wykonywaniu zadań.

Szukasz zatrudnienia? Wpadnij do Nas! Podpowiemy jak przygotować dokumenty aplikacyjne i jak korzystnie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapewnimy również dostęp do sprzętu komputerowego, Internetu, testów i informatorów.

W ofercie przygotowanej przez OHP na Warmii i Mazurach, każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją przedsięwzięć zaplanowanych przez poszczególne jednostki OHP na Warmii i Mazurach oraz ofertami pracy krótkoterminowej w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania dostępnymi na stronie www.mbp.ohp.pl.

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy-tutaj!


Widok zawartości stron Widok zawartości stron