Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Giełda pracy w MCK Człuchów

W dniu 17 lutego 2021 roku pośrednik pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Człuchowie zorganizowała w Ośrodku szkolenia i Wychowania OHP giełdę pracy.

Przedsięwzięcie było bardzo dobrą okazją dla uczestników kończących w tym roku naukę do bezpośredniego kontaktuz pracodawcą, który oferował podjęcie pracy na stanowisku sprzedawca.

Przedstawicielka firmy ,,Feniks,, Pani Anna Dójka, szczegółowo omówiła wszystkie warunki zatrudnienia, opowiedziała o działalności firmy, przedstawiła zakres obowiązków, wymiar czasu pracy oraz proponowane wynagrodzenia.

Młodzież bezpośrednio mogła uczestniczyć w pierwszym etapie rekrutacji, sprawdzając swoje kompetencje w danym zakresie.

Propozycja Pani Anny spotkała się z dużym zainteresowaniem, a w szczególności oferowana możliwość pracy w czasie wolnym najbardziej przypadła do gustu młodym uczestnikom. Sądząc po rozmowach podczas spotkania na pewno nawiąże się owocna współpraca z firmą ,,Feniks,, oraz MCK Człuchów.

Zorganizowana giełda pracy w Młodzieżowym Centrum Kariery w Człuchowie cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Człuchowie.

Podczas giełdy pracy zostały zachowane wszelkie środki ostrożności w czasie pandemii.

 

Autor tekstu i zdjęcia: Agnieszka Gappa – Pośrednik pracy w MCK w Człuchowie

 

Zdjęcie nr 1: Uczestnicy podczas giełdy pracy z pracodawcą z firmy „Feniks”

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron