Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Giełda Pracy w Pruszczu Gdańskim

Dnia 16 maja 2022 r. w Zespole Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim Młodzieżowe Centrum Kariery przygotowało giełdę pracy, w której uczestniczyli uczniowie z klasy przygotowawczej z Ukrainy, zainteresowani podjęciem pracy podczas wakacji czy weekendów.

Ofertę pracy zaprezentował przedstawiciel firmy Euro Party Rozrywka Rekreacja Reklama.

Firma zajmuje się usługami rozrywkowo-rekreacyjnymi i obsługą imprez plenerowych, takich jak festyny, spotkania firmowe, zabawy dla dzieci z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przedstawiciel firmy Euro Party zaprezentował ofertę pracy dorywczej, sezonowej dla pracowników obsługi imprez plenerowych. Uczestnicy zostali poinformowani o specyfice działalności firmy oraz warunkach pracy i płacy na oferowanym stanowisku. Podczas spotkania uczestnicy pytali o szczegóły związane z podjęciem pracy, jak się do niej przygotować i czy konieczna jest bardzo dobra znajomość języka polskiego.

Giełda pracy dla uczniów z Ukrainy była okazją do zapoznania się z ofertą pracy sezonowej, pozwoli im lepiej odnaleźć się na rynku pracy i poprawić znajomość języka polskiego. Giełda była także okazją do promocji usług Ochotniczych Hufców Pracy.

 

Autor tekstu: Stanisława Grzelczak – Pośrednik pracy z MCK Pruszcz Gdański

Autor zdjęcia: Iwona Sabała – Doradca zawodowy/Asystent EURES z MCK Pruszcz Gdański

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron