Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Grajewo: XXIII Bieg Wilka - Hufiec Pracy dla dzieciaków

Uczestnicy Hufca Pracy w Grajewie wzięli udział w cyklicznej imprezie - w tym roku już w XXIII edycji Międzynarodowego Ulicznego Biegu Wilka połączonym z II Klubowymi Mistrzostwami KS „Maratonka”.

Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego był Burmistrz Miasta Grajewa – Dariusz Latarowski. Stoisko OHP cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających, a zwłaszcza dzieci.

Kadra Hufca Pracy i Młodzieżowego Centrum Kariery na przygotowanym stanowisku promocyjno - informacyjnym zachęcała do korzystania z bogatej oferty Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, zarówno z kształcenia zawodowego w hufcu jak i w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie, a także z zakresu usług rynku pracy. Młodzież z grajewskiego hufca wyszła z inicjatywą pod hasłem: „Hufiec Pracy dla dzieciaków”. W ramach tej akcji uczestniczki malowały twarze dzieciom, rozdawały baloniki oraz cukierki, sprawiając tym samym radość najmłodszym  i uatrakcyjniając całe wydarzenie.

Dzieci odwiedzające stoisko często swoją radość wyrażały głośnymi okrzykami, a rodzice dziękowali uczestniczkom słowami: „Dzięki Wam moje dziecko wygląda jak superbohater!”. Udział w imprezie przyniósł wszystkim nie tylko radość, ale też dużo korzyści, ponieważ mamy nadzieję, że z niektórymi ośmioklasistami spotkamy się ponownie w jednostkach OHP.

 

 

Autor tekstu: Anita Suchodolska – mł. wychowawca HP w Grajewie.

Autor zdjęć: Kadra Hufca Pracy w Grajewie.

 

 

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron