Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka

6 czerwca 2023 r. Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP wraz z 1-30 HP w Wałbrzychu i1-10 HP w Kamiennej Górze byli organizatorami imprezy plenerowej z okazji Dnia Dziecka.

Młodzież wraz z wychowawcami ruszyli w głąb Andrzejówki, gdzie po drodze podziwiali piękno przyrody maszerując szlakiem turystycznym. Po wędrówce wszyscy spotkali się w urokliwym miejscu o nazwie Dolina w Pełni w Rybnicy Leśnej, gdzie odbyła się druga część przedsięwzięcia.  Uczestnicy zostali podzieleni na zespoły i wraz z wychowawcami pokonywali tor przeszkód przygotowany przez kadrę wałbrzyskiego hufca.

Po zakończonej przyjemnej rywalizacji przyszedł czas na pieczoną kiełbaskę z ogniska, smakowite podpłomyki, ciasto i owoce, które zasponsorował nam właściciel obiektu.

Koniec imprezy uświetniła zabawa taneczna przy muzyce. Mimo kapryśnej pogody, która zmieniła  program, i tak było super. Uczestnicy wyjeżdżali uśmiechnięci i zadowoleni, a za udział w sportowych konkurencjach otrzymali pamiątkowe breloczki.

Zespół Kształcenia i Wychowania pięknie dziękuje wszystkim za miło spędzony czas, Kadrze HP w Wałbrzychu i Kamiennej Górze za przygotowanie tego dnia. Był to niewątpliwie dobry czas  spędzony w pięknym miejscu, do którego warto wrócić.

Dziękujemy wszystkim za uśmiech, dobrą zabawę i pozytywną energię.

 

Tekst: Katarzyna Dudzic-St. Spec ds. Kształcenia i Wychowania DWK OHP

Zdjęcia: Justyna Sobaś - Główny spec. ds. Kształcenia DWK OHP

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron