Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Indywidualne zajęcia z pośrednikiem pracy w Przemyślu i Jarosławiu

21 listopada w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu oraz Młodzieżowym Centrum Kariery w Jarosławiu rozpoczęły się indywidualne zajęcia z zakresu pośrednictwa pracy dla uczestników projektu „Odpowiedzialni za przyszłość”.

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Podczas indywidualnych spotkań z zakresu pośrednictwa pracy uczestnicy projektu zapoznają się z aktualną sytuacją i przewidywanymi zmianami na lokalnym rynku pracy. Ponadto podczas 4 godzinnych spotkań każdy z uczestników zostanie zapoznany z prawami i obowiązkami pracodawcy oraz pracownika/stażysty, jak również możliwościami umiejętnego i skutecznego poszukiwania pracy.

 

Uczestnicy projektu „Odpowiedzialni za przyszłość” zostali objęci dodatkowym wsparciem w postaci dofinansowania kosztów dojazdów na zajęcia oraz ubezpieczenia NNW.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Regionalnego „Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027”.

 

Autorka tekstu: Monika Karpińska, specjalista ds. programów w CEiPM Przemyśl

Autorki zdjęć: Monika Karpińska - specjalista ds. programów w CEiPM Przemyśl, Barbara Wojtowicz - doradca zawodowy w MCK Jarosław

 

Zdjęcia nr 1-4: Uczestnicy projektu podczas indywidualnych rozmów z pośrednikami pracy

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron