Wydawca treści
Kolejny trening rugby
Młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Pasłęku (Warmińsko-Mazurska WK) wzięła udział w kolejnym treningu rugby. Tym razem zajęcia odbyły się na stadionie w Olsztynie.
Trening rozpoczął się od rozgrzewki i prostych ćwiczeń z piłką. W dalszej części intensywność ćwiczeń wzrosła. Młodzi doskonalili charakterystyczne elementy gry, a nad prawidłową techniką i bezpieczeństwem czuwali trenerzy z Rugby Team Olsztyn. Treningi mają rozbudzać w młodzieży sportową pasję. Są też zachętą do podejmowania aktywności fizycznej i dbania o swoje zdrowie. Widać po zaangażowaniu, że sportowy duch w młodych ludziach rośnie, więc wyjazdy na olsztyński stadion będą odbywały się cyklicznie, raz w tygodniu – mówi wychowawca z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Pasłęku.
Autor tekstu: Agnieszka Baranowska - kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Pasłęku
Autor zdjęć: Michał Wierciński - wychowawca Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Pasłęku
Zdjęcie nr 1,2: Trening rugby na Olimpijskim Stadionie Rugby w Olsztynie


Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Razem tworzymy wspomnienia
26.06.2026
-
Wakacyjna giełda pracy – 02.07.2026 r.
25.06.2026
-
Giełda Pracy w Gostyniu - 02.07.2026 r.
24.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r.- woj.warmińsko-mazurskim
24.06.2026



