Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Białystok: wizaż – sztuka makijażu

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku we współpracy z właścicielką makeupacademy i makijażystką Dorotą Lange zorganizowało warsztaty wizażu dla uczestników białostockiego Hufca Pracy.

Uczestnicy są pewni, że  nowo nabyta wiedza w dziedzinie makijażu  i dbania o cerę przyda się na każdym etapie życia. Chodź nie ma nic piękniejszego niż młodość i uśmiech.

Uczniowie mieli okazje zgłębiać tajniki makijażu, tj.: odpowiednie konturowanie do odpowiedniego typu twarzy, przygotowanie do makijażu, dobranie odpowiednich kosmetyków do typu twarzy oraz unikania najczęściej popełnianych błędów w makijażu. Uczestniczki OHP niektóre po raz pierwszy miały okazję być w profesjonalnym studio makijażu oraz próbować swoich sił pod okiem profesjonalisty, którym bez wątpienia jest pani Dorota. Uczestnicy otrzymali upominki w postaci profesjonalnych pędzli do makijażu, mascary, gąbeczki do makijażu oraz zestawu cieni do powiek.  

 

Autor tekstu: Anna Balińska – specjalista ds. rozwój zawodowego - stażysta

Autorki zdjęć: Emilia Siegień – wychowawca HP w Białymstoku, Anna Balińska – specjalista ds. rozwój zawodowego – stażysta

 

Zdjęcia nr 1-10: Uczestnicy podczas warsztatów wizażu

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron