Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Konkurs „MAPOWANIE KARIERY” w OHP na Warmii i Mazurach

Koniec roku to czas kiedy planujemy i wyznaczamy sobie cele, które zamierzamy zrealizować w przyszłym roku. Pomyśl o czym marzysz, co chciałbyś osiągnąć, jakie cele edukacyjne lub zawodowe zrealizować?

Zrób burzę mózgu, nazwij swój cel, określ drogę do jego realizacji, zastanów się jakie posiadasz zasoby i czego Ci jeszcze brakuje. Może potrzebujesz pomocy? Zastanów się również, kto i w jaki sposób pomoże Ci w realizacji Twoich marzeń.

Zapraszamy do udziału w konkursie, którego celem jest stworzenie Mapy Myśli, dzięki której przedstawisz nam swoje cele edukacyjne lub zawodowe.

 

Czym są Mapy Myśli?

Mapy Myśli pomagają zebrać ważne informacje w formie notatki graficznej, określić główny temat, cel, ideę lub pojęcie oraz rozwinąć poszczególne jego elementy. Pomagają dostrzec hierarchię i zależności pomiędzy poszczególnymi elementami informacji. To ćwiczenie pomaga wcielić pomysły w życie, uchwycić sedno zagadnienia oraz dostrzec obraz w całości.

Mapy Myśli świetnie sprawdzają się podczas nauki, tworzenia zwięzłych notatek, przekazywania wiedzy, planowania, wyznaczania celów oraz rozwiązywania problemów.

 

Więcej informacji na temat tworzenia Mapy Myśli znajdziesz pod linkiem: https://jaksieuczyc.pl/kategoria-mapy-mysli/https://tiny.pl/9ckgp.

 

Zasady konkursu:

  1. Wykonanie Mapy Myśli przedstawiającej cele edukacyjne lub zawodowe.

  2. Konkurs skierowany jest do osób uczących się w wieku 15-25 lat, zamieszkujących województwo warmińsko-mazurskie.

  3. Prace wykonane własnoręcznie należy dostarczyć lub przesyłać na adres CEiPM w Olsztynie, ul. Artyleryjska 3B, 10-165 Olsztyn. Prace wykonane z wykorzystaniem aplikacji multimedialnych należy przesłać w formacje JPG na adres cepimolsztyn@ohp.pl

  4. Termin nadsyłania prac trwa do 10.12.2021r.

  5. Jedna osoba może dostarczyć jedną mapę myśli.

  6. Szczegółowe zasady możecie przeczytać w regulaminie konkursu.

 

 

Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody:

I miejsce – Karta podarunkowa do zrealizowania w jednym z wybranych salonów stacjonarnych (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay) o wartości 150 zł

II miejsce – Karta podarunkowa do zrealizowania w jednym z wybranych salonów stacjonarnych (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay) o wartości 100 zł

III miejsce – Karta podarunkowa Empik o wartości 50 zł

 

Czekamy na zgłoszenia!

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron