Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Konkurs „MÓJ PLAN TO MÓJ BIZNES”.

Masz pomysł na biznes? Jesteś osobą przedsiębiorczą? Wiesz jak wyróżnić się na rynku pracy? Pokaż nam to! Nagraj filmik na TikToku i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Mój plan to mój biznes”. Zadaniem konkursowym jest stworzenie filmiku w aplikacji Tik Tok, w  treści którego przedstawisz swój pomysł na biznes, siebie jako osobę przedsiębiorczą lub aktywną postawę człowieka wchodzącego na rynek pracy. Laureaci konkursu za zajęcie 3 pierwszych miejsc otrzymają nagrody – bony podarunkowe i niespodzianki. A wszyscy uczestnicy otrzymają upominki.

Konkurs kierowany jest do młodzieży w wieku 15-25 lat zamieszkującej województwo warmińsko-mazurskie, szczególnie do uczestników programu „Mój pierwszy biznes – wsparcie dla młodych” realizowanego przez olsztyńskie CEiPM OHP. Termin nadsyłania prac: 17 maja – 17 czerwca br. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 czerwca 2022 r. w Dniu Przedsiębiorcy.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziesz tutaj.  

Dodatkowe informacje można również uzyskać w jednostkach rozwoju zawodowego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie.

Celem konkursu „Mój plan to mój biznes” organizowanego przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie jest kształtowanie wśród młodzieży postaw otwartych na samorozwój i rozwój zawodowy, promowania postawy przedsiębiorczej, rozbudzenie w młodzieży kreatywności i wyobraźni, umiejętności planowania i podejmowania decyzji.

 

Autor tekstu: Joanna Jagosz - specjalista ds. programów CEiPM w Olsztynie

Autor plakatu: Monika Dowgiałło - doradca zawodowy MCK w Gołdapi

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron