Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Krosno: finał konkursu „Super - znawca w zawodzie ślusarz”

8 listopada odbyło się wręczenie nagród uczestnikom konkursu tematycznego pn. „Super - znawca w zawodzie ślusarz” zorganizowanym przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krośnie.

W konkursie wzięli udział uczestnicy III rocznika branżowej szkoły I stopnia w 9 -9 Hufca Pracy w Krośnie. Polegał on na rozwiązaniu testu wiedzy, a zagadnienia w nim zawarte odnosiły się do tematyki związanej z zawodem ślusarza. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców: pierwsze miejsce zdobywając najwyższą liczbę punktów uzyskał Mateusz Filar. 

W związku z tym, iż dwóch kolejnych uczestników konkursu uzyskało taką samą liczbę punktów przyznano dwa drugie miejsca dla Kacpra Barabasza i Miłosza Szajny. Było o co walczyć, ponieważ organizator przygotował atrakcyjne nagrody. Wszyscy laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 

Celem konkursu było rozwijanie wiedzy z zakresu ślusarstwa, uświadomienie uczniom mocnych stron, umiejętności oraz wspomaganie ich w procesie dokonywania wyboru właściwej ścieżki kształcenia oraz zachęcanie uczestników do zdrowej rywalizacji.

 

Autor tekstu i zdjęć: Edyta Wilusz - pośrednik pracy CEiPM - MBP w Krośnie

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron