Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Łomża: Stoisko informacyjno – promocyjne Młodzieżowego Biura Pracy

W Akademii Nauk Stosowanych w Łomży zostało wystawione stoisko informacyjno – promocyjne Młodzieżowego Biura Pracy.

Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach współpracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Łomży z Biurem Karier ANS w Łomży. Głównym celem spotkania było przedstawienie studentom ofert pracy w kraju i za granicą.

W wydarzeniu wzięli udział – Anna   Dobrowolska – doradca zawodowy z ANS, Joanna Filipkowska – Dyrektor z CEiPM OHP w Łomży  oraz pracownicy:  Mateusz Zagroba – Główny Specjalista, Anna Łomotowska – pośrednik pracy, Elżbieta Brodziak – pośrednik pracy.  

Zainteresowani uzyskali informacje, jak zarejestrować się w systemie pośrednictwa pracy. Osoby, które wyraziły chęć zatrudnienia zostały skierowane do wybranych miejsc pracy. Udzielono również porad o tym, gdzie znaleźć wskazówki i w jaki sposób pobrać potrzebne  poradniki. Osoby zainteresowane mogły uzyskać informacje o stronach internetowych EURES, na których zamieszczone są propozycje pracy z krajów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Studenci wykazali duże zainteresowanie omawianym tematem. Wszyscy zebrani otrzymali materiały informacyjne dotyczące usług pośrednictwa pracy w kraju i za granicą. Wyrażono też chęć dalszej współpracy obu placówek.

 

 

Autor tekstu: Anna Łomotowska, Elżbieta Brodziak – pośrednicy pracy z CEiPM OHP w Łomży

Autor zdjęcia: Pracownicy CEiPM OHP z Łomży.

 

Zdjęcie nr 1: Doradca zawodowy z ANS, Dyrektor i pracownicy z CEiPM OHP w Łomży. 

 

 

Zdjęcie nr 2, 3, 4: Pośrednicy  pracy i  studenci na stoisku informacyjno – promocyjnym. 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron