Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Łomża: Wielkie serca w tych trudnych czasach

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży wraz z Hufcem Pracy postanowiły wspomóc Ukrainę malutką kroplą w oceanie potrzeb.

Kontaktując się z punktem zbiórki Akademii Nauk Stosowanych w Łomży przy ul. Akademickiej 14, szybko zostały ustanowione priorytety dot. potrzebnych produktów. W ramach akcji został m.in. przygotowany plakat informacyjny, który był rozwieszany w zaprzyjaźnionych szkołach, instytucjach i publikowany na komunikatorach spoęłcznościowych. W wymienionych jednostkach wyznaczono miejsce zbioru i segregacji darów. Każdy z pracowników zaangażował się całym swoim sercem. Żywność, produkty higieny osobistej oraz koce systematycznie były przynoszone przez wspaniałych, zaangażowanych ludzi. Udało się też dokonać zakupu leków, które następnie zostały opisane prostymi hasłami w języku ukraińskim.

Całość zgromadzonego asortymentu dostarczono na uczelnię, gdzie nastąpi dalsza segregacja, pakowanie i wysyłka na Ukrainę.

Pamiętajmy, że to nasze uczynki świadczą o nas samych.     

A my? My działamy dalej. Nie przestajemy. Zachęcamy każdego do niesienia pomocy i życzymy wytrwałości i uśmiechu w tych trudnych i historycznych chwilach.

 

Autor tekstu: Mateusz Zagroba - Główny Specjalista Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży

Autor zdjęć: Mateusz Zagroba - Główny Specjalista Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron