Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Białystok: Targi Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku wzięło udział w X edycji Targów Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami, które odbyły się 25 października 2023 r. w Hotelu Silver w Białymstoku.

Stoisko wystawiennicze OHP cieszyło się dużym zainteresowaniem osób odwiedzających targi pracy. Każdy zainteresowany otrzymał szczegółowe informacje oraz materiały i broszury informacyjne.

Imprezę zorganizowała Fundacja Aktywizacja wraz z Miastem Białystok. W wydarzeniu wzięło udział wielu wystawców: przedsiębiorstwa i firmy działające na Podlasiu oraz urzędy i instytucje rynku pracy. Główną ideą Targów Pracy była promocja lokalnych firm i instytucji oraz aktywizacja osób poszukujących pracy.

Uczestnicy targów mogli uzyskać informacje o dostępnych na rynku ofertach pracy, jak też zdobyć kompleksowe informacje dotyczące prawa pracy, zatrudnienia i formalności z tym związanych od przedstawicieli instytucji.

Na stoisku wystawienniczym Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku udzielano szczegółowych wiadomości na temat szerokich działań jakie prowadzą Ochotnicze Hufce Pracy. Przedstawiono aktualne oferty pracy krótkoterminowej i stałej dostępne w Młodzieżowym Biurze Pracy oraz oferty pracy stałej i sezonowej za granicą w ramach sieci EURES. Zainteresowanych informowano o aktualnej sytuacji na lokalnym i europejskim rynku pracy oraz możliwościach podjęcia zatrudnienia za pośrednictwem OHP.

 

Autor tekstu: Anna Zaremba – pośrednik pracy
Autor zdjęcia: Beata Milewska – pośrednik pracy/asystent EURES, Anna Zaremba – pośrednik pracy

 

Zdjęcia nr 1-5: Uczestnicy Targów dla Osób z Niepełnosprawnościami

 

 

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron