Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Młodzież z 1-21 OHP w Jaworze nagrodzona w konkursie „Mój zawód- moja pasja”

W dniu 17 października 2022 roku w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy Filia w Jeleniej Górze odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Konkursie „Mój zawód - moja pasja”.

Konkurs był organizowany przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Jeleniej Górze w ramach Tygodnia Kariery, którego tegoroczne hasło brzmi „Złap stery do swojej kariery”.

Pani Olga Jabłonko – dyrektor CEiPM OHP w Jeleniej Górze wraz z Panią Dominiką Trawińską – kierownikiem Urzędu Pracy w Jeleniej Górze przywitały młodzież i kadrę. Po krótkiej prezentacji fotografii konkursowych nastąpiło wręczenie nagród. Prace dwójki uczestników 1-21 OHP w Jaworze zostały docenione przez komisję konkursową. Marcel Nocuń otrzymał III miejsce, a Oliwia Najman została wyróżniona za swój reportaż.

Podczas poczęstunku młodzież mogła podzielić się swoimi doświadczeniami i porozmawiać o karierze zawodowej. Laureatom konkursu gratulujemy. Galerię zdjęć można obejrzeć w siedzibie Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy Filia w Jeleniej Górze na ul. I Maja 27.

 

Autor tekstu i zdjęć: Jagoda Karpiejczyk – komendant 1-21 OHP w Jaworze

 

Zdjęcie nr 1: Od lewej: Marcel Nocuń – laureat III miejsca wraz z Panią Olgą Jabłonko- dyrektor CEiPM OHP w Jeleniej Górze i Panią Dominiką Trawińską – kierownikiem Urzędu Pracy w Jeleniej Górze

 

Zdjęcie nr 2: Od lewej: Oliwia Najman – wyróżniona w konkursie wraz z Panią Olgą Jabłonko- dyrektor CEiPM OHP w Jeleniej Górze i Panią Dominiką Trawińską – kierownikiem Urzędu Pracy w Jeleniej Górze

 

Zdjęcie nr 3: Kolaż fotografii młodzieży


Widok zawartości stron Widok zawartości stron