Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Młodzież z Elbląga poznaje nowości motoryzacyjne

Międzynarodowe Poznańskie Targi Motoryzacyjne to obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji. W tegorocznej edycji przedsięwzięcia uczestniczyła młodzież z Hufca Pracy w Elblągu (Warmińsko-Mazurska WK).

Poznańskie Targi Motoryzacyjne to największa tego typu impreza motoryzacyjna w Europie Środkowej i doskonała okazja do zapoznania się ze światowymi nowościami rynku motoryzacyjnego. Młodzi pasjonaci z Elbląga mogli zasiąść za kółkiem premierowego Renault Megane, Range Rovera czy Korando e-Motion. Uczestniczyli też w otwarciu strefy TVN Turbo, w której pojawili się dziennikarze stacji, tacy jak Adam Kornacki, Przemek Szafrański, Grzegorz Duda oraz Adam Klimek. Była to okazja, by porozmawiać z ekspertami na temat trendów i przyszłości motoryzacji oraz wymienić się własnymi spostrzeżeniami. W strefie przygotowanej przez TVN Turbo można było zobaczyć stare klasyki, takie jak Volkswagen T2 z silnikiem Porsche czy Ford Mustang z 1973 roku.

Poznań Motor Show to nie tylko nowoczesne auta i premiery. To także ciekawostki motoryzacyjne, m.in. samochody autonomiczne, car sharing, łączność, cyberbezpieczeństwo, środowisko, digitalizacja. Wszyscy uczestnicy przyznali, że udział w tego typu eventach bardzo pomaga w rozwijaniu pasji oraz zainteresowań, dostarcza wiedzy na temat nowości oraz pozwala na lepsze utożsamienie się z fachem.

 

Autor tekstu: Małgorzata Kamińska – spec. ds. rozwoju zawodowego i informacji

Autor zdjęć: Jakub Ryś – uczestnik OHP w Elblągu

 

Zdjęcie nr 1: Młodzież OHP z Elbląga w towarzystwie dziennikarza TVN Turbo Adama Kornackiego

 

Zdjęcie nr 2: Uczestnik OHP z Elbląga w towarzystwie Adama Klimka prowadzącego program „Samochód marzeń”

 

Zdjęcie nr 3: Młodzież OHP z Elbląga w towarzystwie Przemysława Szafrańskiego prowadzącego program „Wojny samochodowe”

 

Zdjęcia nr 4-6: Młodzież OHP z Elbląga podczas Poznańskich Targów Motoryzacyjnych

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron