Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Młodzież z górowskiego Hufca stawia na sport!

Uczestnicy Hufca Pracy w Górze wraz z wychowawcami wybrali się do kręgielni na hufcowy turniej.

 

Spotkanie miało miejsce 18 listopada 2022. Priorytetem wydarzenia było aktywne spędzenie czasu, integracja pomiędzy uczestnikami oraz ukazanie młodzieży kolejnej formy spędzania czasu wolego w naszym mieście.

Rozgrywki na torach rozpoczęły się od wyjaśnienia zasad bezpieczeństwa, zapoznania uczestników z zasadami gry i punktacją.

Następnie uczestnicy konkurowali ze sobą w jednej z najpopularniejszych w ostatnim czasie dyscyplin sportowych. Dyscyplinie, w której trzeba być skoncentrowanym, precyzyjnym w dążeniu do celu. Gra łączy ze sobą elementy rywalizacji z beztroską zabawą.

Do turnieju przystąpiło 6 drużyn z trzech klas. Rywalizacja byłą zacięta. Towarzyszył temu śmiech, świadczący o tym, iż młodzież doskonale się bawi. Współzawodnictwo na torach wyłoniło najlepszych graczy, choć uczestnicy traktowali to jako wspólna zabawę, która dała chwile radości.

Spotkanie na kręgielni było kolejnym działaniem w ramach programu adaptacyjno - wychowawczego „Witamy w OHP”. Było ono okazją do integracji grupy, przyjemną formą relaksu i oderwania się od codziennych zajęć.

 

 

Autor tekstu: Dagmara Hanczyn – wychowawca 1-2 HP w Górze.

Autor zdjęcia: Karina Uściło – wychowawca 1-2 HP w Górze.

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron