Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Młodzieżowy Tydzień Sukcesu w Giżycku

Lubisz dbać o paznokcie? Interesuje cię praca w branży beauty? Chciałabyś zostać stylistą paznokci, ale nie wiesz od czego zacząć?

Specjaliści OHP w Giżycku podpowiedzą, jak dobrze zaplanować swoją karierę, by osiągnąć sukces i spełnić zawodowe marzenia. Ruszamy z rekrutacją do programu „Młodzieżowe Tygodnie Sukcesu”.

Tematem przewodnim Młodzieżowego Tygodnia Sukcesu będzie zawód stylisty paznokci. Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy uczestników OHP uczęszczających do ostatniej klasy szkoły branżowej oraz młodzież klas maturalnych z giżyckich szkół. Na zainteresowanych czekają ciekawe wycieczki zawodoznawcze, spotkania z ekspertami branży beauty oraz warsztaty stylizacji paznokci. Będzie to doskonała okazja do przyjrzenia się, jak w praktyce wygląda praca w tym zawodzie.

Dodatkową możliwością będą indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy OHP, którzy pokażą jak wygląda rynek pracy w kontekście zawodu stylisty paznokci oraz przedstawią oferty i zakłady pracy znajdujące się na lokalnym rynku.

Jeżeli chcesz wziąć udział w programie skontaktuj się ze specjalistami Młodzieżowego Centrum Kariery w Giżycku.

Serdecznie zapraszamy!

 

Autor tekstu: Paulina Barczak - doradca zawodowy MCK w Giżycku

Zdjęcie: pixabay.pl

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron