Wydawca treści
Na spotkaniu z Prezydentem Łomży
Wojewódzka Komendant OHP Katarzyna Ancipiuk spotkała się z Prezydentem Miasta Mariuszem Chrzanowskim, Z-cą Prezydenta Andrzejem Stypułkowskim i Członkiem Zarządu Krajowego Stowarzyszenia „WSPÓLNOTA POLSKA” Sebastianem Jaworowskim.
Na spotkaniu zaprezentowała najbliższe plany działań OHP w zakresie wspierania łomżyńskiej młodzieży.
Wojewódzka Komendant podkreśliła też, że w Łomży znajduje się jedna z najliczniejszych jednostek opiekuńczo - wychowawczych podległych Podlaskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP, która zawsze potrzebuje przyjaznych partnerów do współpracy.
Uczestnicy spotkania zobowiązali się m.in. promować działania OHP, w tym rekrutację młodzieży do łomżyńskiego Hufca Pracy oraz realizację wspólnych inicjatyw.
W kolejnych dniach planuje się dalsze partnerskie spotkania, które przełożą się na zarys nowych projektów.
Autor tekstu: E. Dziemianiuk, rzecznik prasowy PWK OHP w Białymstoku
Autor zdjęć: Łukasz Czech, UM w Łomży
Zdjęcie nr 1: od prawej: Prezydent Miasta Mariusz Chrzanowski, Zastępca Prezydenta Andrzej Stypułkowski, Wojewódzka Komendant OHP Katarzyna Ancipiuk i Członek Zarządu Krajowego Stowarzyszenia„WSPÓLNOTA POLSKA” Sebastian Jaworowski
Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Wyjątkowe walentynki w Elblągu
18.02.2025
-
Podkarpackie: Zamierzenia na ferie 2025
17.02.2025
-
Akcja Zima w województwie pomorskim
13.02.2025
-
Ferie z OHP w Legnicy
13.02.2025
-
Kreatywne ferie w Elblągu
11.02.2025