Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Niezwykły prezent od absolwentki OSiW w Ząbkowicach Śl.

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Ząbkowicach Śl. odwiedziła absolwentka i wzorowa uczennica Klaudia Januszewska.

 

To bardzo miła chwila, gdy absolwenci chętnie do nas wracają. Robią to ponieważ spędzili w ośrodku kilka lat angażując się w życie społeczności OHP, nawiązując kontakty z rówieśnikami, ale przede wszystkim kreując swoją codzienność, w tym uczęszczanie do szkoły i na praktyki, a także biorąc udział w wielu wycieczkach i konkursach organizowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy.

Tym razem jednak Klaudia miło nas zaskoczyła przywożąc ze sobą niezwykłe prace plastyczne, których jest autorką. To pejzaże urzekające barwą i kształtem, ale przede wszystkim faktem że wykonane zostały własnoręcznie przez naszą absolwentkę.

Prace te zostały wręczone przez Klaudię Pani Kierownik Krystynie Zerbok oraz wychowawczyni Pani Kamili Szymczak-Bernaczek.Trzyletni pobyt Klaudii w naszym ośrodku nie tylko zaowocował świadectwem z czerwonym paskiem, ale ogromną przemianą jaka zaszła w świadomości naszej uczestniczki i obecnej absolwentki. Powstała również szczególna więź, która powoduje że tęskni ona za kadrą i bardzo mile wspomina spędzone lata w naszym ośrodku.

Ogromną radością dla nas jest fakt, że Klaudia kontynuuje naukę w Liceum Ogólnokształcącym w Wałbrzychu w systemie zaocznym, ma szereg marzeń związanych z dalszą edukacją i zapewnia kadrę, że liceum to tylko kolejny etap nauki, gdyż jej marzenia sięgają wyżej.

 

Autor tekstu i zdjęć: Dominika Frączkowska – specjalista ds. administracji OSiW Ząbkowice Śl.

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron