Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Gala Finału Konkursu „Umiejętności w Przyszłości” w Giżycku

To była prawdziwa uczta talentów! Wspaniały finał tegorocznej edycji Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery w powiecie giżyckim już za nami.

Konkurs „Umiejętności w przyszłości”, realizowany przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Giżycku, Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Giżycku oraz Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku był wisienką na torcie obfitującego w ciekawe wydarzenia tygodnia. Partnerem konkursu oraz fundatorem nagród dla laureatów było PKP Intercity.

Zadaniem konkursowym było przedstawienie umiejętności, które zdaniem uczestników będą najbardziej istotne w przyszłości. W konkursie wzięły udział uczennice z Zespołu Szkół Zawodowych w Giżycku oraz Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku. Dziewczęta zaskoczyły zaangażowaniem i kreatywnością! Ich prace były profesjonalne i doskonale przygotowane. Komisja konkursowa, w skład której weszli fachowcy z różnych dziedzin, była pod wrażeniem.

Jesteśmy niezwykle dumni, że młodzi ludzie mają tak otwarte umysły i zauważają istotne zmiany na rynku pracy oraz istotę kompetencji miękkich w poszukiwaniu zatrudnienia i przyszłej karierze zawodowej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu. Dziękujemy za ogromny trud i udział w tworzeniu Waszych projektów. Pokazaliście nam znowu, jak fantastycznie jest pracować z tak utalentowaną młodzieżą.

Dziękujemy także naszym współorganizatorom oraz partnerowi PKP Intercity za cenną inicjatywę dla młodzieży.

 

Autor tekstu: Katarzyna Milczarek – Kierownik Zespołu ds. rozwoju zawodowego, programów europejskich i międzynarodowych\

 

Zdjęcia nr 1-5: Gala Finału Konkursu „Umiejętności w Przyszłości” w Giżycku

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron