Wydawca treści
Ostróda triumfuje w Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej OHP
Emocje, adrenalina i mnóstwo sportowej pasji – tak można podsumować Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzieży OHP, który odbył się 15 marca w Olsztynie.
W hali Szkoły Podstawowej nr 7 rywalizowało 8 drużyn: Olsztyn-Nidzica, Elbląg, Giżycko, Mrągowo, Ełk-Olecko, Ostróda, Pasłęk oraz Braniewo.
Od samego początku atmosfera była gorąca! Mecze rozgrywano w systemie pucharowym, a każda drużyna dawała z siebie 100%, walcząc o jak najlepszy wynik. Sędzia Jarosław Leśniak dbał o sprawiedliwą rywalizację, a Dariusz Golon – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego OHP – nie tylko otworzył turniej, ale również komentował najciekawsze momenty!
Zasłużone złoto zdobyła Ostróda, która w wielkim stylu sięgnęła po puchar i medale! Na podium stanęły również drużyny z Elbląga (2. miejsce) i Giżycka (3. miejsce), które również pokazały świetną formę.
To wydarzenie to nie tylko rywalizacja, ale także super zabawa, integracja i wspólne przeżywanie piłkarskich emocji! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym – sędziemu, organizatorom, opiece medycznej i kibicom za niezapomniany klimat tego turnieju!
Autor tekstu i zdjęć: Dominika Perzyńska - wychowawca HP Olsztyn








Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026
-
Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy w Gdańsku
17.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r. - woj. podkarpackie
16.06.2026
-
Giełda Pracy w Braniewie - 18.06.2026 r.
15.06.2026



