Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Pierwszy tydzień ferii w poznańskim Hufcu Pracy

Pierwszy tydzień atrakcji zaplanowanych na czas tegorocznych ferii zimowych otworzył turniej gier planszowych w siedzibie poznańskiego Hufca Pracy. Wspólne rozgrywki były czasem integracji, zdrowej rywalizacji i naprawdę dobrej zabawy.

W tym roku w przerwie między semestrami wypadły Walentynki, co także nie pozostało bez echa – młodzież wykonała piękne kartki, które następnie rozdała swoim najbliższym.

Następnym z zaplanowanych wydarzeń była wizyta u jednych z naszych ulubionych braci mniejszych – papug. Ptaszki te nie tylko zachwycają pięknym ubarwieniem piór, ale także niezwykłą towarzyskością. Choć rozmowy z niektórymi osobnikami kończyły się na jednym wyrazie „halo”, to ich osobowość miała zdecydowanie więcej do powiedzenia.

Kolejną zaplanowaną atrakcją był seans filmowy. Tym razem wybór padł na coś dla fanów Uniwersum Marvela, a dokładniej historię ratowniczki medycznej „Madame Web”. Dzięki tej projekcji weekend rozpoczął się z hasłem „dobro zawsze zwycięża”.

Przed młodzieżą drugi tydzień ferii i dalsze atrakcje, które wychowawcy Hufca Pracy w Poznaniu zaplanowali dla swoich podopiecznych. Wiemy, że będzie i naukowo i szybko.

 

 

Autorka tekstu i zdjęć: Karolina Szablińska - wychowawca HP


Widok zawartości stron Widok zawartości stron