Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Podpisano List Intencyjny ze Starostwem w Mońkach

W Mońkach odbyło się spotkanie informacyjno-promocyjne z udziałem Wojewódzkiego Komendanta OHP Beaty Jolanty Matyskiel oraz Starosty Monieckiego Błażeja Buńkowskiego.

W spotkaniu udział wzięli również Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach Krzysztof Falkowski, Z-ca Wojewódzkiego Komendanta Anna Zdanowicz, przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mońkach Justyna Jeleniewska oraz Kierownik Zespołu Kształcenia i Wychowania Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku Ewa Kosińska.

Spotkanie miało na celu przedstawienie działań i planów OHP na 2021 r. oraz możliwości współpracy przybyłych na spotkanie instytucji, które dążą do aktywizacji społeczno-zawodowej lokalnej młodzieży.

Podczas rozmowy wymieniono się doświadczeniami, możliwościami i spostrzeżeniami związanymi z przyszłymi wspólnymi działaniami w kierunku wsparcia oraz pomocy młodzieży z powiatu, a także ich rodzinom.

Finalnie podpisany został list intencyjny o współpracy Starostwa Powiatowego w Mońkach oraz Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

 

Autor tekstu: Eliza Staszkiewicz,

Autor zdjęć: Aneta Szeszko Inspektor Starostwa Powiatowego w Mońkach

 

 

 

 

 

 

 

               

Widok zawartości stron Widok zawartości stron