Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Podsumowanie projektu „Życie jest cudem 2021” w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śląskich

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Ząbkowicach Śląskich odbyło się podsumowanie projektu „Życie jest cudem 2021’’, w ramach którego nasza uczestniczka Julita Janczak, mama Kacperka otrzymała prezent ufundowany przez DWK OHP.

Julita to jedna z bardzo aktywnych uczestniczek naszego Ośrodka, działająca w Młodzieżowej Radzie Uczestników oraz radna Młodzieżowej Rady przy Burmistrzu Ząbkowic Śląskich.
Z jej inicjatywy odbyło się wiele akcji pomocowych na rzecz osób starszych, pensjonariuszy DPS w Ząbkowicach Śl., młodzieży i dzieci ze Stowarzyszenia Integracja oraz bezdomnych zwierząt w schronisku w Gilowie.
„Życie jest cudem 2021” to projekt, w ramach którego młode uczestniczki OHP otrzymują upominki dla swoich pociech. Ma on na celu zwrócenie uwagi na rodzicielstwo, jako na bardzo ważne wydarzenie w naszym życiu oraz na fakt, iż dziecko które przyszło na świat zawsze jest cudem i z perspektywy czasu okazuje się, że pojawia się w naszym życiu wtedy kiedy powinno.
Podczas wręczenia upominku Julita była bardzo wzruszona, podzieliła się odczuciami które niesie ze sobą rodzicielstwo, opowiadając o miłości, którą każdego dnia obdarowuje swojego synka.
Nie kryła radości z pamięci o niej i o jej dziecku oraz o wsparciu, które otrzymuje od Ośrodka.
 
Autor tekstu: Dominika Frączkowska – specjalista ds. administracyjno-biurowych OSiW Ząbkowice Śląskie
Autor zdjęć: Estera Zielińska – kierownik internatu OSiW Ząbkowice Śląskie
 
Zdjęcie nr 1: Wręczenie nagrody
 
Zdjęcie nr 2: Julita w Młodzieżowej Radzie
 
Zdjęcie nr 3: Julita - OSiW Ząbkowice Śląskie

Widok zawartości stron Widok zawartości stron