Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Podsumowanie roku szkolnego na Podlasiu

Na Podlasiu końcówka czerwca br. odbyła się pod znakiem uroczystych podsumowań zakończonego roku szkolnego 2019/2020.

Kadra z podległych jednostek wychowawczych Podlaskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP w Białymstoku ze swoimi podopiecznymi podsumowywała trudny, bo nie typowy ze względu na pandemię koronowirusa i naukę zdalną, miniony rok szkolny.

Każda jednostka (w tym z Hufca Pracy w Białymstoku, Łomży, Suwałk, Augustowa, Grajewa, Kolna i Zambrowa i Ośródka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie)  zakończenie roku świętowała według własnego scenariusza. Punktem wspólnym każdej uroczystości było wręczanie uczestnikom OHP pamiątkowych dyplomów, nagród za wzorowe zachowanie, wysoką średnią ocen w szkole i na praktykach, frekwencję oraz aktywny udział w działalności danej jednostki szczególnie w formie on-line.

Uroczystościom często przewodniczyli m.in. przedstawiciele kadry kierowniczej z Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy na czele z Emilią Karwowską - Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego oraz z jednostek rozwoju zawodowego czy kadra pedagogiczna ze szkół współpracujących z OHP.

Na zakończenie uroczystych spotkań młodzież otrzymywała życzenia dotyczące dobrego, efektywnego wypoczynku i naładowania akumulatorów. Absolwentom życzono sukcesów w poszukiwaniu pracy oraz powodzenia na dalszej ścieżce aktywizacji i rozwoju zawodowego.

 

Autor: Elżbieta Dziemianiuk, rzecznik prasowy PWK OHP

 

 

 

 

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron