Wydawca treści
Prospołeczna akcja Klubu Aktywnych w Słupsku
W związku z zajęciem III miejsca w Konkursie „Aktywność – dobry wybór ”i uzyskania nagrody pieniężnej na działania rozwijające aktywność prospołeczną młodzieży, Klub Aktywnych postanowił przeznaczyć ją na zakup dwudziestu sztuk laurowiśni.
Członkowie Klubu pod opieką wychowawców na terenie 11-23 Hufca Pracy w Słupsku przystąpili do pracy. Młodzi ludzie przygotowali teren, wykopali dołki i z należytą starannością zasadzili młode sadzonki laurowiśni. Dzięki zaangażowaniu Klubu Aktywnych teren wokół Hufca Pracy nie tylko zyskał nowe krzewy ozdobne, ale także pokazał, że współpraca i aktywność społeczna przynoszą realne efekty.
Klub Aktywnych zapowiada kolejne inicjatywy proekologiczne – wszystko po to, by wspólnie budować lepszą, bardziej zieloną przyszłość.
Autor tekstu i zdjęć: Tomasz Socha – wychowawca 11-23 Hufca Pracy Słupsk
Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Prospołeczna akcja Klubu Aktywnych w Słupsku
09.05.2025
-
Podkarpackie: Akcja Lato 2025
07.05.2025
-
Łomża: Nabór na bezpłatny kurs zawodowy
06.05.2025
-
Łomża: Nabór na bezpłatny kurs zawodowy
06.05.2025