Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Rodzinny Piknik Nauki i Techniki w Elblągu

Z początkiem roku szkolnego doradcy zawodowi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP w Elblągu wzięli udział w V Rodzinnym Pikniku Nauki i Techniki w Elbląskim Parku Technologicznym

 

Ideą pikniku było uczynienie nauki dostępnej i interesującej dla osób w każdym wieku. Atrakcji było mnóstwo – eksperymenty naukowe, warsztaty programowania, pokazy nurkowania, interaktywne stoiska, animacje dla najmłodszych, warsztaty ekologiczne, a do tego świetna zabawa i spotkania z ciekawymi ludźmi.

Doradcy zawodowi z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu podpowiadali młodym ludziom jak efektywnie poruszać się po rynku pracy i wskazywali ścieżki rozwoju kariery. A aby działania w nowym rok szkolnym były jeszcze bardziej ciekawe i przydatne dla młodzieży nawiązali partnerstwa z instytucjami ze świata nauki i rynku pracy.

Wydarzenie było doskonałą okazją do spędzenia aktywnego i ciekawego czasu w gronie rodziny. Wiele warsztatów, atrakcji i pokazów rozbudziło ciekawość wśród uczestników pikniku i zagwarantowało mnóstwo niezapomnianych chwil.

 

 

Autor tekstu: Jolanta Drobiszewska – doradca zawodowy, MCIZ OHP w Elblągu

Autor zdjęć: Jarosław Migacz – doradca zawodowy MCIZ OHP w Elblągu

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron