Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Runmageddon z udziałem uczestników OSiW Tczew

Uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Tczewie działający w Klubie Aktywnych w ramach nagrody z Komendy Głównej OHP za zajęcie III miejsce w 2020 r. w Ogólnopolskim Konkursie „Aktywność – dobry wybór”, wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu jakim niewątpliwie jest Runmageddon.

Runmageddon jest biegiem ekstremalnym, podczas którego uczestnicy muszą pokonać trasę naszpikowaną przeszkodami. Jest to wyzwanie, które pozwala zmierzyć się ze swoimi słabościami i pokonać ograniczenia, jak również jest to przygoda, o której nie zapomni się do końca życia.

Tegoroczna impreza odbyła się w Parku Reagana i na plaży w Gdańsku Brzeźnie, a nasi „komandosi” wystartowali w formule Intro, czyli biegu na 3 km z 15 przeszkodami.

Brudna odzież, czasami zniszczone buty, piasek i woda wszędzie tam, gdzie tylko mogły się dostać. Nawet siniaki, otarcia i ogromne zmęczenie nie są w stanie powstrzymać radości i uśmiechu na twarzy z ukończenia biegu. Poczucie, że zrobiło się coś naprawdę szalonego, a nawet w niektórych wypadkach niebezpiecznego, udowodnienie sobie, że jest się w stanie przekroczyć kolejne granice, to chyba największa motywacja.

 

Naszym uczestnikom niesamowicie spodobał się taki rodzaj spędzania czasu wolnego oraz dbania o kondycje fizyczną i już zapowiedzieli kolejny start we wrześniu razem z wychowawcami.

 

Autorzy tekstu: Katarzyna Kiełpińska, Wojciech Różanowski – wychowawcy w OSiW w Tczewie

Autorzy zdjęć: Katarzyna Kiełpińska, Wojciech Różanowski

Uczestnicy biegu

Przeszkody na trasie

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron