Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Spotkanie przyszłych partnerów

„Nowi partnerzy, to zawsze nowe inspiracje na wspólne działania”.

Podczas spotkania w siedzibie TVP 3 Białystok, przedstawicielom kierownictwa Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku, TVP 3 i Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Białymstoku udało się wymienić ciekawymi pomysłami na współpracę.

Okazało się, że wspólnym celem wszystkich instytucji jest podlaska społeczność i jej aktywizacja a szczególnie młodzieży, zaś przestrzeni do wzajemnej współpracy jest wiele.

Spotykanie odbyło się w podziale na grupy, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Wzięli w nim udział m.in. Kierownik Działu Marketingu i Reklamy TVP 3 Białystok Marek Kuczyńskii Małgorzata Falkowska; Naczelnik Urszula Gierasimiuk i inspektor Patrycja Leszczyńska z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Białymstoku a z ramienia PWK OHP w Białymstoku Wojewódzka Komendant Katarzyna Ancipiuk, Z-ca Wojewódzkiego Komendanta Anna Zdanowicz, Kierownik Kształcenia i wychowania Ewa Kosińska oraz Kierownik Zespołu programów międzynarodowych Elżbieta Dziemianiuk.

 

Autor tekst: E. Dziemianiuk, PWK OHP w Białymstoku

Autor zdjęcia: E. Dziemianiuk, rzecznik prasowy, PWK OHP w Białymstoku

 

Zdjęcie nr 1: Pamiątkowe zdjęcie przyszłych partnerów

Od prawej na zdjęciu – inspektor Patrycja Leszczyńska z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Białymstoku, Wojewódzka Komendant OHP Katarzyna Ancipiuk i jej Z-ca Anna Zdanowicz oraz Małgorzata Falkowska z TVP3 Białystok, a u góry Naczelnik Urszula Gierasimiuk z IPN


Widok zawartości stron Widok zawartości stron