Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Spotkanie z absolwentkami w Hufcu Pracy w Polkowicach

W dniu 11 stycznia 2023 r. w HP Polkowice, odbyło się spotkanie z absolwentkami. Regularne spotkania Klubu Absolwenta pozwalają podtrzymywać relacje oraz wspierać w dalszych planach życiowych.

 

Aleksandra opowiadała o swoich planach i marzeniach. W chwili obecnej oczekuje narodzin swojego dziecka. Przekazywała informacje dotyczące organizacji pokoju oraz wyprawki dla dziecka. Dla Oli to okres przygotowania się do roli mamy.

Drugą absolwentką, która odwiedziła Hufiec była Oliwia. Była uczestniczka podjęła naukę w Liceum Ogólnokształcącym. Ponadto rozpoczęła kurs na prawo jazdy. Wykorzystuje uzyskane kwalifikacje, ponieważ podjęła pracę w uzyskanym zawodzie w sklepie spożywczym.
Obie podkreślają zgodnie, że tęsknią za czasem szkoły. Bardzo mile wspominają zarówno hufiec jak i nauczycieli. Duży sentyment mają w stosunku do wyjazdów hufcowych, konkursów, które pozwalały im na integracje ze wszystkimi rocznikami Szkoły Branżowej.


Plany obu absolwentek są bardzo optymistyczne i budujące. Jako kadra cieszymy się z ich sukcesów i skrupulatności w dążeniu do celu.

Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie już niebawem z Aleksandrą już w powiększonym gronie, z Oliwką zaś trzymającą w ręku prawo jazdy.

 

Autor tekstu: Barbara Mazur wychowawca

Autor zdjęć: Marzena Both-Borsiak wychowawca

 

.

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron