Wydawca treści
Spotkanie z Burmistrzem Wasilkowa
W Urzędzie Miasta Wasilków odbyło się spotkanie Burmistrza Wasilkowa Adriana Łuckiewicza z Kierownikiem Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie Małgorzatą Jarczewską.
W spotkaniu uczestniczyła również Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wasilkowie Anna Trochim – Sidorkiewicz.
Spotkanie dotyczyło szeroko rozumianej współpracy. Rozmawiano o dotychczasowej współpracy obu stron oraz o możliwościach jej poszerzania poprzez nawiązanie współpracy z organizacjami pozarządowymi na terenie miasta i gminy Wasilków.
Autor tekstu/zdjęć: Małgorzata Jarczewska- kierownik OSiW w Wasilkowie

Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026
-
Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy w Gdańsku
17.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r. - woj. podkarpackie
16.06.2026
-
Giełda Pracy w Braniewie - 18.06.2026 r.
15.06.2026



