Wydawca treści
Strzeleckie ferie w Dębnie
Okres ferii sprzyja odpoczynkowi od codziennych zajęć szkolnych i praktycznych.
W środę, 12 lutego 2020 r. członkowie koła strzeleckiego, uczestnicy Hufca Pracy 16-11 w Dębnie odbyli trening strzelecki na sportowej strzelnicy w Myśliborzu.
Na początku zajęć pan Janusz Szyszko, prezes zarządu powiatowego LOK przeprowadził instruktaż dotyczący bezpieczeństwa na strzelnicy sportowej i posługiwania się bronią pneumatyczną. Trening przebiegł sprawnie, uczestnicy systematycznie poprawiali swoje wyniki i nabierali pewności siebie oraz doświadczenia strzeleckiego.
Celem treningu było doskonalenie umiejętności strzeleckich i kształtowanie cech osobowych charakteru. Aktywnie spędzony czas pozwolił grupie nie tylko oderwać się od codzienności, ale także przygotować do zawodów strzeleckich, które odbędą się za tydzień.
Autor tekstu: Bogusław Patroś – wychowawca 16-11 HP
Autor zdjęć: Bogusław Patroś – wychowawca 16-11 HP
Instruktaż do strzelania
Uczestnicy podczas treningu
Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
„Wakacje z OHP” - wycieczka na Ptasią Kopę
03.07.2025
-
OHPraca na wakacje – młodzież w akcji!
01.07.2025
-
Augustów: Wystartowali z kursami zawodowymi
01.07.2025
-
Staż z widokiem na Adriatyk
01.07.2025