Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Szkolimy kosmetyczki

Uczestniczki Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Gołdapi (Warmińsko-Mazurska WK) wykorzystały wakacyjny czas na inwestowanie w siebie i zdobywanie nowych umiejętności.

W lipcu rozpoczęły kurs zawodowy „Kosmetyczka z elementami wizażu i stylizacji paznokci”. Podczas kilku tygodni nabywały wiedzę m.in. z zakresu pielęgnacji skóry twarzy, regulacji brwi i wykonania henny, podstaw wykonywania makijażu oraz podstaw stylizacji paznokci. Nad wszystkim czuwała wykwalifikowana instruktorka, która zadbała o odpowiednie wsparcie merytoryczne i praktyczne oraz o profesjonalne warunki wykonywania zabiegów.
Uczestniczki kursu są już na finiszu zajęć praktycznych, ale czeka je jeszcze egzamin. Mamy pewność, że wysiłek włożony w przygotowanie się do pracy w kosmetologii przyniesie im oczekiwane efekty. Jest to kolejny element rozwoju na ich drodze kariery zawodowej, a one same doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest podnoszenie kwalifikacji i samodoskonalenie umiejętności w kontekście utrzymania pozycji na rynku pracy.


Autor artykułu i zdjęć: Anna Brzost - Dołęga – pośrednik pracy MCK Gołdap

Zdjęcie nr 1,2: Uczestniczki podczas nauki zabiegu pielęgnacyjnego twarzy

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron