Wydawca treści
Sztuka fryzjerstwa w Elblągu
Odpowiednia fryzura może podkreślić zarówno urodę, jak i charakter człowieka. W tajniki fryzjerstwa zagłębiały się uczestniczki OHP w Elblągu (Warmińsko-Mazurska WK) biorąc udział w szkoleniu zawodowym „Fryzjer z elementami barberingu”.
Nowoczesne fryzjerstwo to sztuka polegająca na indywidualnym doradztwie w doborze fryzury popartym umiejętnościami technicznymi. Podczas szkolenia uczestnicy mieli okazje zapoznać się ze specyfikacją pracy fryzjera. Poznali zagadnienia teoretyczne dotyczące pielęgnacji poszczególnych rodzajów włosów, technik stylizacji i pielęgnacji brody. Oczywiście to trening czyni mistrza, więc po teorii przyszedł czas na praktykę. Podczas zajęć widoczne było pełne zaangażowanie uczestników.
Mamy nadzieję, że szkolenie pomoże młodzieży w kształtowaniu swojej drogi zawodowej i w ich przypadku sentencja: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w Twoim życiu” (Konfucjusz) - nabierze mocy.
Autor artykułu: Monika Olszewicz-Przepióra – specjalista ds. programów CEiPM w Elblągu
Autor zdjęć: Iwona Szczepanik - specjalista ds. rozwoju zawodowego CEiPM w Elblągu, Ewelina Sawicka - pośrednik pracy/asystent EURES CEiPM w Elblągu




Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026
-
Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy w Gdańsku
17.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r. - woj. podkarpackie
16.06.2026
-
Giełda Pracy w Braniewie - 18.06.2026 r.
15.06.2026



