Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Targi Pracy i Edukacji w Kętrzynie - 09.04.2019 r.

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Kętrzynie wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Kętrzynie zapraszają na Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 9 kwietnia 2019 roku.

 

Na Targach zostaną zaprezentowane przedsiębiorstwa, lokalne firmy, prywatne agencje zatrudnienia, działające zarówno na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, jak i poza jej granicami, służby mundurowe oraz firmy  szkoleniowe.

Wydarzenie umożliwi przedstawienie ofert zatrudnienia, praktyk, staży czy innych form, które będą stanowiły szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Doradca zawodowy, specjalista ds. rozwoju zawodowego oraz pośrednik pracy MCK postarają się przedstawić młodzieży wachlarz usług oferowanych przez jednostkę, a także poinformują młodzież o ofertach pracy oraz o możliwości skorzystania z usług doradztwa zawodowego i kursów oraz szkoleń.

Targi Pracy i Edukacji stanowią znakomitą okazję do przedstawienia osobom zainteresowanym projektów realizowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy, dzięki którym, młodzież ma możliwość zdobycia lub podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Inicjatywa skierowana jest do: młodzieży uczącej się, która poszukuje pracy, osób bezrobotnych oraz pracodawców poszukujących nowych pracowników.

 

Termin i miejsce:

09.04.2019 r., godz.: 10:00-12:00

Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej przy ul. Wojska Polskiego 12.

 

Zapraszamy!


Widok zawartości stron Widok zawartości stron